Бамбукові ролети

Бамбукові ролети

Оформлення віконного отвору також важливо, як і вибір шпалер, паркету та інші предмети інтер'єру. Тренд на екологічні матеріали ніколи не вийде з моди, він буде затребуваний завжди. Бамбукові ролети цільне полотно, що складається з численних бамбукових трубок, які з'єднуються між собою міцною ниткою. За допомогою простого механізму шторка легко збирається в щільний та естетичний рулон.

Крім цього, бамбуковий матеріал має масу гідних переваг. в порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються в виготовлення жалюзі. Перша і найважливіша властивість бамбукових жалюзі – це їх екологічність, а також легкість, міцність та довговічність.

Екологічність та безпека – дві незаперечні переваги бамбукових. ролет. Можна сміливо встановлювати навіть у дитячій кімнаті. До інших позитивним характеристикам слід зарахувати:

  • завдяки натуральній фактурі та природним відтінкам гармонійно вписуються у будь-який інтер'єр;
  • не вигоряють та не деформуються на сонячному світлі;
  • мають неймовірну компактність (особливо у згорнутому вигляді);
  • невибагливі у догляді (досить протерти вологою серветкою).

Мінімалістичний дизайн і красиві бамбукові ролети на вікнах. Києві, сплетені різними способами, мають екзотичний і презентабельний зовнішній вигляд. Якщо є питання, тоді звертайтесь до нам будь-яким зручним способом! Вам гарантована грамотна та безкоштовна консультація!