Ролети день-ніч

Ролети день-ніч

Ролети день-ніч - модифікована система рулонних штор. повноцінно керувати світлозатемненням у приміщеннях. На перший погляд здається, що вони нічим не відрізняються від звичайних рулонних штор. Однак це оманливе враження. Жалюзі день ніч складаються з двох шарів тканини, які закріплені спеціальним обтяжувачем з обох боків валу. Дані шари мають різний рівень густини, що дозволяє не просто перекривати, а регулювати потік світла.

Конструктивні особливості ролет додають до функцій повністю "відкрито" або "закрито" проміжний варіант, який надає полотну тканини "смугастість", звідси і друга назва - жалюзі зебра. Сучасний та екологічно чистий матеріал, з якого виготовлені ролети. день-ніч, подарує довгоочікувану прохолоду вашому будинку навіть у самий жаркий день.

Особливості жалюзі день ніч

Для цього виду сонцезахисних виробів використовуються дві основні системи: відкритого та закритого типу. Закритий тип (касетні рулонні штори день-ніч) є ролетами преміум класу, має касету, закриває вал з тканиною та напрямними, встановленими по всій довжині вікна штапика. Текстиль для жалюзі день-ніч має антистатичні властивостями, не припадає пилом і не вигоряє.

жалюзі «день-ніч»

Переваги жалюзі «день-ніч»:

  • Максимальний контроль потоку сонячного світла;
  • - Вишуканість зовнішнього вигляду ролет;
  • - Легкість у використанні;
  • - Різноманітність кольорової гами;
  • - Невибагливість та простота у догляді;
  • - Пиловідштовхувальне покриття;
  • - Використання в різних інтер'єрах.

Рух ролет день-ніч управляється за допомогою кругового валу, закріпленого у верхній частині системи. Саме він і дозволяє з легкістю регулювати відстань між прозорими та щільними шарами смуг, контролюючи дійсно бажане природне освітлення в всьому приміщенні. Наприклад, на початку дня темні смуги можна встановити на одному рівні, щоб впустити в кімнату максимум сонячних променів світла. А ось увечері, щоб повністю втекти від цікавих очей, можна перетворити штору на цільне і непрозоре полотно.Крім універсального механізму регулювання, що дозволяє встановити абсолютно будь-який кут повороту, штори день ніч також володіють широким вибір варіанта кріплення до віконного простору. Вони можуть кріпитись на стулку або на раму вікна. Крім того, завдяки ним можна обладнати арочні та дверні отвори, подарувавши кімнаті особливий шарм та затишок. Усе це дозволяє кожному покупцю підібрати собі максимально комфортне та оптимальне рішення, що підходить до певному інтер'єру.До речі, цей підвид ролет дає можливість оформити віконну нішу. або фасад шириною від 500мм до 2400мм, а також максимальною висотою – 2600мм. Догляд за рулонними шторами «день-ніч» не становитиме особливого праці, оскільки їх тканина просочена спеціальними антистатичними та пилевідштовхуючими добавками, що допомагає запобігти утворенню пилу та бруду.

Як купити рулонні штори день-ніч у Києві. Ціни

Розрахувати ціну ролет день-ніч, у нас на сайті самостійно, досить просто: достатньо натиснути на відповідну вкладку в вибраної категорії тканини. Зробити замовлення ролет день-ніч у Києві ви можете по телефону, викликавши фахівця нашої компанії на замір зразками безкоштовно; в інші міста України замовлення відправляються при допомоги зручних служб автоперевезень. Нарядіть у рулонні штори Київ і всю Україну разом із нами!