Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу

Тканинні ролети досить оперативно здобули популярність серед населення. Це обґрунтовано кількома факторами: практичністю, простотою управління та доступною вартістю. У механізму цього типу відсутня захисна касета на валу, звідси і походить назва. Встановити тканинні ролети в Києві відкритого типу можна на: стелю; віконні раму та проріз; стіни. Система доступна навіть для звичайних покупців, ланцюжковий механізм дозволяє легко справлятися та керувати полотном, фіксуючи його на потрібній висоті.

Переваги тканинних ролет відкритого типу:

  • невисока вартість;
  • найдешевша та доступна конструкція з усіх видів механізмів;
  • надійність і практичність – тканинні ролети відкритого типу хитромудрі та їх простота дозволяє служити протягом багатьох років;
  • зручності користування – контролювати освітленість кімнати зможе навіть дитина, а дорослі споживачі відзначать простоту догляду.

Вам приймати рішення, який із двох видів управління ви хочете бачити: автоматичний вимикач або настінний (управління відбувається за допомогою пульта). Крім сонцезахисних властивостей, тканинні Ролети відкритого типу виконують ще й декоративну функцію.