Японські панельні штори

Японські штори в дизайні інтер'єру.

Великою популярністю у сучасному дизайні користуються японські штори. Це визначається їх головними перевагами: елегантністю, багатофункціональністю та універсальністю.

Оригінальна, зручна конструкція обумовлює можливість нескладного пересування. Панельні японські штори являють собою полотнища тканини, закріплені у багатошарових карнизах.Різні варіанти розташування напрямних дозволяють створювати цікаві поєднання здійснення будь-яких естетичних фантазій. Окремі елементи кріпляться у карнизах на липку стрічку. Для заміни полотнищ або при необхідності прання вони легко знімаються та встановлюються на місце.

Карниз для японських штор

Придбати японські штори можна не тільки для оформлення віконних отворів, але й для декорування арок або виконання зонального поділу простору. Перегороджене в такий спосіб приміщення набуває стильності, з'являється елемент загадковості.Такі дизайнерські рішення характеризують вишуканий смак господаря. Японські штори панелі підбираються за кольором до загального інтер'єру кімнати. Окремі полотнища можуть бути виконані у пастельних тонах. або доповнювати одне одного тематичним малюнком. У вітальні ідеально виглядають яскраві поєднання відтінків, що гармонують.У сучасні приміщення, обставлені в мінімалістському стилі, ідеально вписуються японські штори ціна яких залежить від складу тканини. Традиційно матеріал полотнищ має бути максимально натуральним. Ефектні моделі із соломки, бамбука, використовуються льон, бавовна та шовк. Тканина може бути щільною та повітряно-прозорою. Демократичною ціною відрізняються вироби із синтетичного полотна. Вони чудово реалізують смакові уподобання в інтер'єрному оформленні та у своїй характеризуються великою практичністю.Вигідно та швидко японські штори купити через інтернет-магазин. Барвисті каталоги допоможуть визначитися з вибором відповідного варіанти. Залежно від габаритів кімнати можна підібрати ширину, найбільш зручний спосіб кріплення карнизів, поєднання кольорів та якість тканини. Японські штори в основному використовуються для перекриття великих прорізів. Якщо вам необхідно закрити металопластикові вікна, рекомендуємо купити тканинні ролети.