Жалюзі на вікна

Жалюзі широко використовували ще у стародавньому Китаї та Єгипті, після чого мода на їхнє використання перекочувала на територію сучасної Європи та обох Америк. Із самого початку створені для того, щоб позбавити власників будинків від зайвих поглядів перехожих, вони чудовим чином зберегли свою головну мету до сучасних днів. Високий рівень практичності, максимальна надійність і спочатку оригінальна ідея фундаменті - все це змогли пронести крізь віки жалюзі на вікна. Кожен бажаючий купити жалюзі повинен знати, що є дві головні різновиди цього товару, що мають безліч варіантів. Вони розрізняються за типом кріплення та монтажу, матеріалом виготовлення та методами управління.

Основні види жалюзі

Горизонтальні жалюзі - це данина класичному стилю та смаку, який цінували ще наші пращури. Вони багато років лідирували у сегменті сонцезахисних систем внаслідок чудової зручності у користуванні та високого рівня надійності. Їхня функціональність вражає дизайнерів вже десятки років, бо вони справді універсальні та готові доповнити як хай-тек, так і класичні інтер'єрні стилі. Їх довговічність стандартно висока і з роками не дозволяє заплямувати свою репутацію перед новими власниками. Більше того, за такими жалюзі на пластикові вікна надзвичайно просто доглядати - достатньо протирати їх сухою губкою і Ви забудете про пил. Матеріал, з якого вони виготовляються, досить різноманітний: пластик, алюміній, бамбук, дерево, тканина і навіть оброблена особливим чином шкіра. Це дозволяє використовувати жалюзі практично у будь-яких стилях сучасного інтер'єру.

Вертикальні жалюзі – це найновіший сучасний підхід до декору. інтер'єру. Вони більш функціональні та не менш зручні у використанні. Людині, яка вигадала цей тип сонцезахисних систем, потрібно віддати Нобелівську премію за те, що ідея штор та фіранок у кімнаті була втілена в такий оригінальний спосіб! Замовити жалюзі цього типу можна у нас, До послуг покупців більше шестисот різних найменувань тканин, які можуть бути як абсолютно прозорими, так і повністю світлонепроникними. Особливості конструкції жалюзі дозволяють перекривати великі вікна та отвори, вони компактні, а догляд за ними дуже простий.

Як і де можна купити жалюзі на вікна у Києві

Для того щоб купити жалюзі в Києві, компанії "Citymaster", Вам достатньо лише зателефонувати нам або заповнити онлайн-форму виклику майстра на замір. Виїзд майстра із зразками продукції по Києву та області безкоштовний. По Україні доставка здійснюється зручними для вас поштовими службами.

Ціни. Як прорахувати вартість жалюзі на сайті інтернет-магазину

Дізнатись ціну на жалюзі у нас на сайті досить просто. Вам необхідно перейти нижче по сторінці і вибрати тип жалюзі, що Вас зацікавив. Кожен розділ надає можливість ознайомитися з кольоровою гамою та фактурою на Ваш вибір. Для розрахунку вартості необхідно натиснути на вкладку "розрахувати вартість для типу..." у вибраній категорії.