Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі на вікна

Вертикальні жалюзі - це втілення мрії та ідей дизайнерів та декораторів у реальність. Кілька років тому такі жалюзі на вікна були б надто революційними, щоб стати популярними, але сьогодні вони дивують всіх цінителів краси інтер'єру в Україні.

Головна особливість, яку мають тканинні вертикальні жалюзі - це надзвичайно висока універсальність. Ви можете прикрасити ними кімнату навіть у тому випадку, якщо інтер'єр виконаний у стилях Прованс або Арт деко. Ви з легкістю доповните інтер'єр у стилі hi-tech або класику жанру з аристократичними нотками

Більше того, навіть офісні приміщення, а також сучасні кабінети керівників можна вдосконалити аналогічно. Декоративна цінність у будь-якому випадку буде на найвищому рівні та не треба боятися того, що вертикальні жалюзі з малюнком стануть тягарем краси інтер'єру.

Друга незаперечна перевага вертикальних жалюзі – це функціональність, яка значно вища, ніж у горизонтальному типі цього ж товару. Завдяки вертикальному розміщенню всіх елементів тканини можна якісніше регулювати світлові потоки, які потрапляють до приміщення. Саме тому тепер Ви самостійно можете створити затишок у своєму будинку! Не забувайте, що від освітлення в кімнаті залежить комфорт проживання.А головне, що у кожному індивідуальному випадку рівень потреби у цьому освітленні для гарного самопочуття у кожного різний. Ось у чому полягає секрет їхньої функціональності! Затишок забезпечений у темні зимові вечори і влітку. Перед Вами магазин з величезним асортиментом тканин, які пропонуються з ламелями від 89 до 127 міліметрів, щоб вертикальні жалюзі могли обертатися навколо осі і підтримувати свою високу функціональність. Колекція тканин порадує не тільки рядового покупця, а й гурмана, який може бути дизайнером чи декоратором! Всі цінителі стилю отримають найкращі варіанти вертикальні жалюзі, ціна яких задовольнить усіх! Варто зробити крок назустріч своєму вибору!

Як купити вертикальні жалюзі у Києві або зробити замовлення по Україні. Ціни

Бажаєте купити вертикальні жалюзі у Києві недорого та суттєво удосконалити інтер'єр? Втомилися від стандарту та класики? Тепер у Ваших руках маленький шанс створити у своєму помешканні велике диво завдяки цьому типу сонцезахисту! Вартість жалюзі вертикальних залежить від ширини ламелі обраного матеріалу, докладніше з яким ви можете ознайомитись нижче.