Рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу

Чому рулонні штори відкритого типу так сильно заслужили на довіру споживачів? Тому що така унікальна і водночас проста конструкція об'єднала в собі велику кількість позитивних якостей: на відмінно справляється з регулюванням денного сонячного. світла, що гармонійно вписується в приміщення будь-якого призначення (буде це офіс або дитяча кімната, не відіграє жодної ролі), не вимагає спеціального догляду, відрізняється простотою управління та при правильному користування служить протягом довгих років. При цьому вартість доступна абсолютно кожному споживачеві.

Переваги рулонних штор відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу є недорогим варіантом цього виду сонцезахисних систем та призначені для монтажу безпосередньо на стулку вікна, віконний отвір чи стелю. Крім цього, вони мають додатковим рядом переваг, наприклад:

  • бюджетна ціна;
  • мініатюрні розміри;
  • нескладний монтаж;
  • кілька типів фіксації, на вибір;
  • нескладний догляд за виробом.

Залежно від типу монтажу та габариту, системи можуть додатково комплектуватися механізмами фіксації (ліски, магніти), які не дозволяють тканини провисати при відкритому вікні на провітрювання. Придбати рулонні штори на вікна відкритої системи є хорошим рішенням, так як вони прості в експлуатації, не займають багато місця, не вимагають особливого догляду і тканини для них мають антистатичні властивості.