ролеты стандарт-25 | Citymaster

Ролети стандарт-25

Тканинні ролети додають в будинок затишок, прикрашають приміщення та зупиняють потоки сонячного світла. Важко уявити людину, який би не був задоволений такою унікальною та функціональною конструкцією. Вона не тільки чудово справляється зі своїми прямими. обов'язками, але й залишає доступ до підвіконня.

Ролети відкритого типу стандарт-25 підходять для вікон невеликих розмірів, що встановлюється у віконний отвір або на стіну над укосом. Регулювання полотна та ступінь освітлення приміщення відбувається за рахунок ланцюгового механізму керування. Передбачена обтяжлива планка дає можливість полотну з легкістю і без деформацій намотуватися на вал. Незважаючи на незначний діаметр валу (25 мм), система оснащена посиленими кронштейнами, що дозволяє кріпити різними способами (на вікно, в стіну та стелю). Матеріал піддається спеціальної обробки, не накопичує пил та бруд.

Усі позитивні моменти ролети стандарт-25 можна дізнатися лише на справі. Навіть найвибагливіший споживач не залишиться байдужим перед асортиментом тканин. Звертайтеся будь-яким зручним способом та оформляйте замовлення!