Бамбукові жалюзі на вікна

Бамбукові жалюзі

Все більшою популярністю в оформленні вікон користуються сьогодні бамбукові жалюзі. Ще кілька років тому їх можна було зустріти в інтер'єри азіатських країн. Таке явище виникло не так. Це обумовлено тим, що бамбук прийнято вважати відмінним провідником сприятливої енергії у освоєнні простору з даоської практики "Фен Шуй".

Крім цього, бамбуковий матеріал має масу гідних переваг. в порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються в виготовлення жалюзі. Перша і найважливіша властивість бамбукових жалюзі – це їх екологічність, а також легкість, міцність та довговічність.

Інтер'єр, в якому присутні бамбукові жалюзі, виглядає більш витончено та елегантно, тим самим створюючи особливий стиль зі східної ноткою. Універсальність бамбукових жалюзі дозволяє використовувати їх практично в будь-якому інтер'єрі, а також будь-якого приміщення – затишний житловий заміський будинок, квартира, офісне приміщення, кабінет керівника та так далі.

Дизайн бамбукових жалюзі Ви зможете обрати у нашому каталозі, де представлена маса ідей, фактур, кольорів та відтінків, які з легкістю можна обіграти іншими елементами, які використовуються в даному інтер'єр. В основному колекція бамбукових жалюзі включає в себе Найбільш природні відтінки благородного дерева.

За рахунок спеціальної обробки поверхні бамбукової ламелі, зовнішній вигляд жалюзі зберігає свій первозданний зовнішній вигляд довгий час. Така обробка захищає ламелі від вигоряння під впливом активних сонячних променів та зовнішніх пошкоджень, тим самим додаючи міцності матеріалу. Альтернативою бамбука є дерев'яні жалюзі у Києві.

Бамбуковые жалюзи 25мм. 1156

Тигровый глаз

Тигровый глаз

Серо-голубой

Серо-голубой

Отбеленный

Отбеленный

Натуральный

Натуральный

Махагон

Махагон

Кофе

Кофе

Черешня

Черешня