Римські штори у спальню

Спальня – це кімната, яка потребує певної атмосфери та обстановки. У спальні ми проводимо щонайменше 6 годин на добу. Відновленню сил та повноцінному відпочинку необхідна приємна, розслаблююча та тепла атмосфера. Комфортні меблі, колір інтер'єру, освітлення та навіть прикраса вікна мають прямий вплив на атмосферу відпочинку. Серед сучасних та затребуваних виробів декорування вікна останнім часом займають римські штори. Римські штори в спальню – стримана та оригінальна конструкція, яка підкорила та вразила споживачів з перших моментів появи.

Господар одразу турбує питання – як же доглядати такий унікальний виріб. Все просто. Вони не вимагають певного догляду: кріплення легко знімаються, як і полотно. Прати його можна навіть у машинці, причому зовнішній вигляд не деформується і залишається незмінним.

Гідний асортимент здатний вас підкорити!

Створити інтер'єр спальні на будь-який смак – легко. Як тільки ви вивчите надану колекцію тканин, відтінків  і кольорів, ви переконаєтеся, що вибрати відповідну не складе труднощів. Серед популярних матеріалів слід виділити: органза, тафта, льон, муслін тощо. Будьте впевнені, що незалежно від свого вибору, ви отримуєте полотно відмінної якості. Всі тканини просочені спеціальними речовинами, що сприятливо позначається на тривалому збереженні полотна у чистому вигляді. Крім цього, всі тканини гіпоалергенні, тому побоюватися за своє здоров'я не доцільно. Щільність тканини є важливим параметром для зони відпочинку, адже саме від неї залежатиме світлопропускання до спальні.

Заслужена популярність римських штор обумовлена перевагами:

  • Створенню м'яких оригінальних складок;
  • Довгий термін служби, римські штори надійні;
  • Доступна вартість (ціна залежить від обраного виду римських штор, розміру віконного простору та механізму управління);
  • Можливість перетворити спальню, надавши їй оригінальності;
  • Римські штори для спальні компактні, займають мінімум простору.

Якщо вас зацікавили римські штори в Києві, тоді звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми проконсультуємо, допоможемо з вибором, підберемо модель під виділений бюджет. Чому люди нам довіряють? Тому що ми здатні виконати будь-яку вашу примху за мінімальні терміни і за доступною вартістю. Звертайтесь будь-яким зручним для вас способом!