Рулонні штори в дитячу

Рулонні штори в дитячу – це гідний елемент декору, який відрізняється функціональністю та привабливим зовнішнім виглядом. Дитяча кімната – це особливе приміщення. Батьки прагнуть дати своїй дитині найкраще для повноцінного її розвитку. Облаштування дитячої кімнати займає не останню роль. До створення інтер'єру висуваються спеціальні вимоги, т.к. у своєму просторі дитина і грає, і робить уроки, і спить, і відпочиває. На що звернути увагу? Даним питанням задається кожен дбайливий батько.

рулонні штори в дитячу

Ми розглянемо з вами оформлення віконного простору дитячими рулонними шторами. Багато хто замислиться, а для чого? Повісили фіранки та облагородили. А й зовсім ні! Кожна деталь може вплинути на розвиток вашої дитини. Дитяча цікавість дивитися у віконце починається з маленького віку, тому декорування вікна має бути функціональним.

У будь-який стиль дитячої кімнати рулонні штори впишуться без проблем. Ознайомившись із їхніми перевагами, шукати альтернативу вам не доведеться:

  • Всі, представлені нашою компанією тканини, під час виробництва піддаються спеціальної обробці. Речовини, що знаходяться на їх поверхні мають пило-і брудовідштовхуючим ефектом. Крім цього, тканини гіпоалергенні. Тому використовувати рулонні штори для дитячої – цілком обґрунтоване рішення;
  • Можливість забезпечення затемнення до 100%. Сон малюка буде спокійним і міцним навіть у денний час;
  • Тканина на сонці не вигоряє і протягом довгих років зберігає свій первісний вигляд;
  • Можливість створення унікальної конструкції. Всі діти мають свої фаворити. Тільки уявіть, скільки радості ви доставите своєму чаду, якщо на полотно буде нанесений улюблений герой мультфільму;
  • Якщо ви наважилися купити дитячі рулонні штори, то будьте готові до того, що дитина зможе активно та безпечно грати. Виріб компактний навіть у розкритому стані. Немає приводу для занепокоєння, що малюк зможе випадково обірвати конструкцію;
  • В свідомому віці дитина вже зможе самостійно фіксувати полотно на потрібному рівні. Механізм управління простий і вимагає якихось особливих зусиль. Тільки після встановлення рулонних штор у дитячу кімнату ви відмітите всі її переваги. Дозвольте дитині разом з вами вибрати відповідний відтінок (малюнок). Так, ви не тільки дасте йому можливість виявити своє «я», але й задовольните його побажання.

Купити рулонні штори в інтернет-магазині Citymaster - це означає отримати справді якісний виріб, який прослужить вам довго.